Справжній пожежний електроавтомобіль з AliExpress за $2600

Китайці придумали справжній пожежний електромобіль із габаритами всього 2,4 на 1 метр. При своїй ефективності він коштує всього $2600, а це означає, що в перерахунку на діючі ціни за вартість однієї повноцінної сучасної пожежної вантажівки можна купити кілька сотень таких мікромобілів.

Одномісний чотириколісний автомобіль оснащений 300-кілограмовою батареєю, якої вистачає на 60 кілометрів ходу — цілком достатньо, враховуючи, що зазвичай пожежники їдуть на виклик у межах 10 кілометрів від станції. Також обіцяють хорошу довговічність – 500 циклів зарядки. Гідравлічні гальма забезпечують гальмівний шлях лише за 3 метри.

 

У задньому відсіку розташоване протипожежне спорядження – пара вогнегасників, котушка пожежного шлангу, резервуар з водою та кілька пожежних сокир. Такий електромобіль не тільки дешевший за класичну червону вантажівку, а й маневреніший у пробках, що дуже важливо, коли час іде на секунди.

Оголошення з продажом цієї машинки можна знайти на майданчику Alibaba та AliExpress. Також там є безліч аналогічних пожежних машин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі