Стабільне оновлення One UI 5 починає надходити до пристроїв Galaxy F12 та Galaxy A03

Протягом останніх кількох місяців Samsung постійно випускав останнє оновлення One UI 5 для різноманітних своїх смартфонів і планшетів. Розгортання має завершитися досить скоро, однак є ще кілька пристроїв, які ще не отримають оновлення на основі Android 13. В останній розробці корейський OEM почав випуск стабільної збірки One UI 5 для бюджетних Galaxy F12 і Galaxy A03 і воно вже надходить в Україні:

Samsung розпочала розгортання оновлення One UI 5 на базі Android 13 для Galaxy F12 із версією мікропрограми F127GXXU3CVL4. Оновлення містить виправлення системи безпеки від листопада 2022 року, яке усуває аж 46 вразливостей системи безпеки. Він також представляє всі нові функції, які компанія запакувала в One UI 5.

Galaxy A03 також отримує оновлення Android 13. Програмне забезпечення завантажується на пристрої в Сербії з версією мікропрограми A035FXXU2CVL4. Примітно, що Galaxy A03 отримав One UI Core 5.0, оскільки це бюджетний смартфон. Core — це, по суті, скорочена версія звичайної збірки, яка має обмежені функції для забезпечення плавної роботи. Ми можемо очікувати, що програмне забезпечення пошириться на інші регіони найближчими днями.

Як зазвичай, оновлення розгортається поетапно, тому для кожного блоку може знадобитися кілька днів. Якщо ви володієте вищезазначеними пристроями, стежте за сповіщенням OTA. Однак іноді сповіщення не з’являються. У такому випадку краще вручну перевірити наявність оновлень. Для цього перейдіть у Налаштування > Оновлення ПЗ > Завантажити та встановити.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі