Стартував міжнародний конкурс мобільної фотографії – Mobile Photo Awards 2023

Компанія vivo оголосила про запуск міжнародного конкурсу фотографії vivo VISION+ Mobile Photo Awards 2023 у співпраці з ZEISS. У рамках події користувачам запропоновано поділитись своїми фотографіями, зробленими на смартфони vivo.

Фото-конкурс vivo

За заявою організаторів, на сьогодні кількість конкурсних заявок з усього світу вже перевищила позначку в 500 000. До складу журі увійшли п’ять відомих фотографів та експертів у галузі фото: експерт з фото ZEISS Бертрам Хенлінгер, представник Mobile Imaging, ZEISS Франческо Гола, фотограф та куратор Ронг Ронг, фотограф-портретист Сяо Цюань та віце-президент з візуалізації vivo Ю Мен.

Цього року нагороди будуть представлені у нових категоріях, включаючи “Портрет”, “Серія фотографій”, “Пейзаж”, “Рух” та “Новини”. У кожній з них буде визначено переможця та двох призерів, а роботи переможців будуть також номіновані на «Фотографію року». Щоб мотивувати більше авторів дослідити можливості мобільної зйомки, організатори конкурсу заснували нові нагороди ZEISS Professional Imaging Award та X90 Series Best Photography Award.

Подати заявку на участь у конкурсі можна на офіційному сайті заходу.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі