Take-Two Hints: GTA 6 може вийти в 2024 році; Прогнозує 8 мільярдів доларів прибутку

Take-Two Interactive, материнська компанія Rockstar розкрила терміни запуску довгоочікуваної наступної частини монументальної франшизи Grand Theft Auto (GTA 6). Потенційно гра може бути запущена вже наступного року.

Це відкриття стало можливим після випуску Take-Two звіту про річний прибуток у прес-релізі. У звіті компанія спрогнозувала свої прибутки на наступний 2025 (квітень 2024) фінансовий рік.

Як помітив IGN, у прес-релізі Take-Two зазначено, що компанія розпочне «нову еру, запустивши кілька новаторських ігор, які, на нашу думку, встановлять нові стандарти в нашій галузі», і це допоможе компанії «досягти понад 8 мільярдів доларів США». чистих бронювань і понад 1 мільярд доларів скоригованого необмеженого операційного грошового потоку».

Враховуючи, що протягом попереднього фінансового року він міг принести 5,3 мільярда доларів, завдання досягти позначки у 8 мільярдів доларів, здається, значною мірою залежить від серії Grand Theft Auto. Тому аналітики припускають, що прогноз Take-Two може випливати з його залежності від довгоочікуваної GTA 6, про яку видавець вже анонсував.

Після випуску GTA V лише за 24 години принесла колосальний дохід у 1 мільярд доларів, і з тих пір було продано понад 180 мільйонів копій, зміцнивши свою позицію найуспішнішої відеоігри в історії.

Крім того, GTA Online, її онлайновий аналог, продовжує залишатися дійною коровою для видавця. Крім того, Rockstar випустила гру на консолях наступного покоління (тепер поточного покоління), включаючи PS5 і Xbox Series X/S.

Хоча запуск GTA 6 наступного року залишається невизначеним, варто зазначити, що минулого року з’явився витік важливих подробиць гри про гру, підтверджуючи, що її налаштуванням є Vice City (вигадана версія Майамі у відео грі) і в якій представлено двох героїв, які можна грати, як чоловіка, так і жіноча. У той час Rockstar засудила витік як «емоційну» справу для студії, запевнивши шанувальників, що інцидент не вплинув на процес розробки.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі