Телеграм займає багато місця: як очистити пам’ять

Щоразу, коли ви відкриваєте фото, відео, голосове повідомлення у додатку Телеграм, ці файли зберігаються на вашому смартфоні. За один день, поки ви просто подивитесь новини, телеграм накопичує щонайменше 0.5 ГБ непотрібного сміття. Таким чином, за деякий час пам’яті на вашому смартфоні просто не залишиться!

Не варто засмучуватись, або видаляти Телеграм, достатньо витратити 2 хвилини на налаштування та додаток більше не буде зберігати все, що ви дивитесь. Слідкуйте покроковій інструкції, та Telegram не буде займати багато місця.

Як очистити пам’ять Телеграм

Перш ніж перейти до налаштувань, давайте видалимо все сміття з вашого смартфону, яке додаток старанно накопичував. Робиться це доволі просто та швидко:

  • Відкрите Телеграм та натисніть на меню (у лівому верхньому куті). Оберіть «Налаштування»;
  • Оберіть пункт «Данні та сховище»;
  • Наступний пункт «Використання сховища». Відкрийте його та натисніть «Очистити кеш»:
Як очистити пам'ять Телеграм

Тепер зайвих файлів у вашому пристрої немає, та звільнилася пам’ять на телефоні.

Як налаштувати Телеграм, щоб він не займав багато пам’яті

Звісно ж можна періодично очищати пам’ять в ручному режимі, але навіщо це робити, якщо можна натиснути 3 кнопки та Телеграм більше ніколи не займатиме багато пам’яті на телефоні.

Щоб налаштувати сховище, зробіть наступне:

  • Перейдіть на туж сторінку, де очищали кеш (Телеграм, Меню, налаштування, Данні та сховище, Використання сховища) та зробіть наступне;
  • У розділі «Автовидалення медіа з кешу» встановіть час, який буде зберігатися інформація з чатів та каналів. Чим менше термін життя файлів, тем менше буде займати пам’яті додаток.
  • Трохи нижче є пункт «Обмеження розміру кешу», перетягніть крапку вліво, як на зображені:
Налаштування пам'яті у Телеграм

Ось і все! Ви звільнили пам’ять на телефоні, та налаштували Телеграм так, щоб він більше не збирав непотріб. Якщо у вас залишились питання, пишіть у коментарі!

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі