«Тепер усі — програмісти»: керівник Nvidia вітає еру обчислень ШІ

Штучний інтелект означає, що тепер кожен може бути програмістом, оскільки все, що йому потрібно робити, це говорити з комп’ютером, заявив у понеділок генеральний директор Nvidia Corp Дженсен Хуанг, вітаючи кінець «цифрового розриву».

Nvidia стала найдорожчою у світі компанією з виробництва напівпровідників, яка зареєстрована на біржі, як основний постачальник мікросхем і обчислювальних систем для штучного інтелекту.

Минулого тижня компанія спрогнозувала дохід у другому кварталі більш ніж на 50% вище оцінок Уолл-стріт і заявила, що нарощує пропозицію, щоб задовольнити зростаючий попит на свої чіпи зі штучним інтелектом, які використовуються для роботи ChatGPT і багатьох подібних сервісів.

Виступаючи перед тисячами людей на форумі Computex у Тайбеї, Хуан сказав, що штучний інтелект очолює обчислювальну революцію.

«Немає сумнівів, що ми перебуваємо в новій комп’ютерній епосі», — сказав він у своїй промові, час від часу перекидаючись мандаринською або тайванською мовами на радість натовпу.

«Програмний бар’єр неймовірно низький. Ми подолали цифровий розрив. Зараз усі програмісти – треба лише щось сказати комп’ютеру», – сказав він.

«Швидкість прогресу, тому що він такий простий у використанні, є причиною, чому він так швидко зростає. Це торкнеться буквально кожної окремої галузі».

Чіпи Nvidia допомогли таким компаніям, як Microsoft Corp, додати функції людського чату в такі пошукові системи, як Bing.

Хуанг продемонстрував, на що здатний штучний інтелект, зокрема отримав програму для написання короткої поп-пісні, яка хвалить Nvidia лише з кількома словами інструкцій.

Він оприлюднив кілька нових додатків, включаючи партнерство з найбільшою у світі рекламною групою WPP для генеративного контенту з підтримкою штучного інтелекту для цифрової реклами.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі