Термінове оновлення: Samsung Galaxy Store має загрозу безпеки (CVE-2023-21433)

Телефони Samsung Galaxy зазвичай покладаються на Google Play для більшості програм, але у вас також є власний Galaxy Store, який має власний набір додатків, як Samsung Pay, Wallet тощо… Цього тижня було опубліковано звіт, у якому стверджується, що магазин Galaxy App має певну вразливість у безпеці, яку не слід ігнорувати тим, хто користується телефоном Samsung Galaxy.

Деталями проблеми поділилася компанія з кібербезпеки NCC Group. Дослідники фірми виявили уразливість в Galaxy Store в період з 23 листопада по 3 грудня минулого року. Йому навіть було присвоєно номер загальної вразливості та впливу CVE-2023-21433.

Тож про який ризик безпеки згадала NCC Group? Дослідники стверджують, що проблема в Galaxy Store досить серйозна, щоб зловмисники могли отримати доступ до даних, що зберігаються на пристрої. Користувачі можуть помітити збій програм, що може свідчити про те, що їхній пристрій уражено вразливістю.

Ризик також означає, що зловмисник може встановити будь-яку програму на враженому пристрої, не знаючи про таку дію.

Основна проблема вразливості полягає в тому, що якщо користувач натискає будь-яке невідоме посилання через Google Chrome або шкідливу програму, зловмисник тепер контролює операції. У таких випадках ви також ризикуєте втратити конфіденційні дані, а в деяких випадках і гроші з рахунків.

Samsung безумовно стурбована цією проблемою, яка, здається, впливає на пристрої, які працюють на Android 12 або ранішої версії.

На щастя, компанія активно розгортає оновлення Android 13 протягом останніх кількох місяців, що зменшує кількість пристроїв, які можуть стати жертвами цієї вразливості. На додаток до цього, Samsung вже випустила оновлену версію Galaxy Store 4.5.49.8, яка вирішує проблему, про яку повідомила компанія з кібербезпеки. Ви також можете, якщо ваш пристрій офіційно оновив ОС Android 13 від компанії, що також захищає вас від цієї проблеми.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі