Tesla працевлаштує тисячі роботів на своїх заводах

Великим сюрпризом на першому дні штучного інтелекту Tesla у 2021 році став план щодо справжнього людиноподібного або «гуманоїдного» робота. Деякі основні деталі були представлені, і людина в костюмі робота трохи потанцювала.

Tesla Optimus - Robot

Хоча повністю автономне водіння (FSD) Tesla досягає переконливого рівня автономності, потенціал Tesla отримати вигоду від штучного інтелекту, який вона розробляє у формі гуманоїдного робота, є величезним.

Хоча змусити автомобіль плавно та правильно їздити в будь-якій ситуації надзвичайно складно, у багатьох середовищах є набагато більше свободи дій, де гуманоїдний робот, що використовує той самий основний інтелект, може бути корисним. Маючи пристойний зір (камери) та інтелект, теоретично робота-гуманоїда можна було б навчити виконувати різноманітні дії без нагляду та без ризику наїхати зі швидкістю 70 км/год на інші автомобілі, що рухаються. Але де спочатку використати цих гуманоїдних роботів Tesla? Звичайно заводи Tesla!

«Нещодавно агентство Reuters повідомило, що компанія нарощує амбітні плани щодо розробки Tesla Bot, також відомого як Optimus , проводячи внутрішні зустрічі та наймаючи близько 20 посад, включаючи інженерів програмного забезпечення та мікропрограмного забезпечення, науковців із глибокого навчання, техніків із приводів та стажування», — йдеться у повідомленні . yahoo! фінанси .

Що стосується вакансії «Планування руху та навігація, бот Tesla», Tesla пише: «Tesla знаходиться на шляху створення гуманоїдних двопедальних роботів у масштабі для автоматизації повторюваних і нудних завдань. Стек планування руху, який є ядром Tesla Bot, надає унікальну можливість працювати над найсучаснішими алгоритмами планування руху та навігації, що завершується їх розгортанням у реальних виробничих програмах. Наші інженери програмного забезпечення для планування руху розробляють і володіють цим стеком від початку до розгортання. Найважливіше те, що ви побачите, як ваша робота постійно доставляється на тисячі роботів-гуманоїдів на наших фабриках і використовується ними».

Ми маємо дізнатися більше про прогрес Tesla щодо бота «Optimus» за кілька днів, на другому заході Tesla AI Day 30 вересня 2022 року. Ми побачимо, наскільки далеко зайшла ця концепція. Чи надійде Optimus у продаж наступного року? Через 3 роки? Ми побачимо, що скаже генеральний директор Tesla Ілон Маск через кілька днів.

Ілон Маск давно говорив про інновації Tesla у створенні «машини, яка створює машину», і останніми роками він наголошував в публічних повідомленнях, що він бачить, що виробництво стає сферою конкурентної переваги Tesla №1, найвищою яким чином Tesla затьмарить своїх аналогів. Однак він не сказав багато про те, що Tesla Optimus відіграє роль у цьому вдосконаленні, орієнтованому на ефективність виробництва. Здається цілком логічним, що Optimus тепер став частиною планів.

Маск загалом покладає великі надії на Optimus, думаючи, що для Tesla це може навіть стати більшою угодою, ніж автомобілі, які створює компанія. «Я вважаю, що з часом це має потенціал стати більш значущим, ніж автомобільний бізнес», — сказав він на початку цього року. Де краще випробувати та вдосконалити Optimus, як не на власних заводах Tesla? Якщо він може добре розвиватися там, його, безперечно, можна використовувати на інших фабриках, у будинках та в інших приміщеннях.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі