Тестова збірка Windows 11 розкриває безліч цікавих нових функцій

Оновлення додає загалом понад дванадцять додаткових функцій, деякі з яких включають адаптивне управління яскравістю (CABC) для збільшення часу автономної роботи на пристроях OLED, нові налаштування USB4 та новий інструмент вибору віджетів.

Оновлення зараз доступне для випробування на каналі Release Preview, якщо ви є учасником групи Microsoft Windows Insider.

Контрастне адаптивне керування яскравістю, можливо, є однією з найцікавіших функцій патча, яку користувачі Windows помітять, якщо вони мають пристрій, що підтримується. Ця технологія затемняє або робить яскравішими певні області на дисплеї залежно від контенту, щоб заощадити заряд батареї. Ця технологія схожа на HDR, але спрямована на продовження терміну служби батареї, а не на покращення загальної якості зображення. Насамперед це буде важливо для ноутбуків та мобільних пристроїв Windows з OLED-екранами, які здатні знизити енергоспоживання при відображенні темнішого контенту, що продовжить термін служби батареї.

Ще одним важливим оновленням є підтримка концентратора USB4, яка повністю інтегрує можливості послідовного підключення USB4 у Windows 11. Якщо у вас є пристрій, що підтримується, Windows 11 додасть сторінку “Концентратори та пристрої USB4” в додаток налаштувань, на якому будуть відображатися всі периферійні пристрої. та пристрої підключені до портів USB4. Це дозволить легко бачити, що підключено та не підключено до док-станцій USB4, та усувати неполадки будь-яких пристроїв, які не працюють.

widgets Windows 11 - оновлення

Поєднання клавіш також були додані в контекстне меню провідника, що дозволяє користувачам вибирати команду, натиснувши одну клавішу на клавіатурі. Декілька інших додатків включають нову кнопку копіювання для копіювання кодів двофакторної автентифікації з повідомлень Windows, нову можливість відображати секунди на годиннику на панелі завдань і новий засіб вибору віджетів, який дає вам можливість переглянути попередній перегляд віджету, перш ніж закріпити його у вікні віджетів.

Щоб дізнатися про інші функції патча, перегляньте блог Windows. Microsoft не повідомляє, коли будь-які з цих функцій з’являться в оновленні для Windows 11, але попереднє складання вже проходить тестування, тому ми можемо очікувати, що ці функції з’являться найближчим часом.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі