Ці моделі iPhone можуть бути зняті з виробництва після запуску iPhone 15

Випуск Apple iPhone 15 очікується пізніше цього року, і чутки були зайняті розголошенням нових деталей і навіть просочили рендери дизайну цих iPhone. Очікується, що Apple запропонує серію iPhone 15 із підтримкою заряджання USB C, яка може бути обмежена вибраними ринками.

Але враховуючи, що ажіотаж щодо запуску вже почався, є й інші аспекти каталогу iPhone від Apple, про які варто згадати.

Нові випуски означають, що старіші моделі iPhone будуть припинені, і, згідно з традицією Apple протягом багатьох років, ми можемо побачити моделі iPhone 12, вибрані компанією з глобальної лінійки. Виробник iPhone взагалі відмовився від продажу трирічної моделі після виходу нової версії.

І з огляду на те, що iPhone 15 буде випущений, настав час для серії iPhone 12 розчистити колоди для нових моделей, які займуть його місце. IPhone тепер випускаються в різних формах і розмірах, а Mini, Plus, Pro і Pro Max розглядаються як частина портфоліо в останні кілька років.

Але ванільна модель все ще має своє місце, тоді як Mini та Plus прийшли і пішли. Звіти свідчать про те, що серія Mini закінчена назавжди, принаймні поки Apple не вирішить інакше. І цьогорічна модель Plus також може стати одноразовою спробою від компанії, що означає, що ви можете придбати модель Plus, але не в надлишку.

Зняття iPhone 12 з полиці не обов’язково означає, що ви не зможете їх купити або Apple припинить підтримку цієї моделі. Зрештою, Apple є одним із небагатьох брендів, які пропонують оновлення ОС і безпеки вже понад 4 роки. А на таких ринках, як Україна, де все ще продаються iPhone Xr, iPhone 11 і навіть iPhone SE, старіші моделі стануть ще привабливішими для тих, хто шукає доступний доступ до екосистеми Apple.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі