Twitter блокує акаунти журналістів, які пишуть про Ілона Маска

У четвер компанія Twitter призупинила дію облікових записів кількох журналістів, у тому числі журналістів «New York Times» і «Washington Post», на сайті з’явилися повідомлення про призупинення облікових записів.

«Reuters» не зміг одразу визначити, чому ці облікові записи були призупинені. Усі відсторонені журналісти протягом останніх місяців писали про власника Twitter, мільярдера Ілона Маска, і зміни на платформі після того, як він її купив.

Відповідаючи на твіт про призупинення облікових записів, Маск написав у Твіттері: «До «журналістів» застосовуються ті самі правила doxxing, що й до всіх інших», посилаючись на правила Twitter, які забороняють ділитися особистою інформацією, що називається doxxing.

Він додав: «Критикувати мене цілий день — це цілком нормально, але доксінгувати моє місцезнаходження в реальному часі та піддавати небезпеці мою родину — ні».

Twitter не відразу відповів на запит про коментар.

У четвер Twitter призупинив роботу @elonjet, облікового запису, який відстежував приватний літак Маска в режимі реального часу, через місяць після того, як він заявив, що його прихильність до свободи слова поширюється на те, що він не забороняє обліковий запис.

Облікові записи репортера Times Райана Мака (@rmac18), репортера Post Дрю Гарвелла (@drewharwell), репортера CNN Доні О’Саллівана (@donie) і репортера Mashable Метта Біндера @MattBinder було призупинено. Також було призупинено обліковий запис незалежного журналіста Аарона Рупара (@atrupar), який висвітлює політику США.

Прес-секретар «The New York Times» сказав: «Сьогоднішнє призупинення облікових записів Twitter ряду відомих журналістів, у тому числі Райана Мака з New York Times, є сумнівним і сумним. Ні The Times, ні Райан не отримали жодних пояснень, чому це сталося. Ми сподіваємося, що всі облікові записи журналістів буде відновлено і що Twitter надасть задовільне пояснення цієї дії».

Зв’язатися з іншими журналістами не вдалося.

Офіційний обліковий запис соціальної медіа-компанії Mastodon (@joinmastodon), яка з’явилася як альтернатива Twitter після того, як у жовтні Маск купив компанію за 44 мільярди доларів, також було призупинено. Зв’язатися з Mastodon для коментаря не вдалося.

Twitter тепер сильно покладається на автоматизацію для модерування вмісту, скасовуючи певні перевірки вручну та віддаючи перевагу обмеженням на розповсюдження, а не видаляючи певні виступи повністю, повідомила Reuters новий керівник відділу довіри та безпеки Елла Ірвін цього місяця.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї