У 2023 лише одне розширення зможе блокувати рекламу

Вже тиждень всі говорять про те, що у Google Chrome з 2023 не будуть працювати блокувальники реклами, по причині що підтримка Manifest V2 припиняється та залишиться лише Manifest V3. Це дійсно так, та всі розширення працюють на другій версії, але AdGuard змогли зробити свою програму сумісну з Manifest V3.

Раніше вважалося, що немає можливості зробити блокувальник на MV3 з причини багатьох обмежень, але AdGuard зробили свою програму під MV3 та вона вже доступна в інтернет-магазині Chrome

Зараз блокувальник проходить тестування, та немає гарантій, що він на 100% працює як треба, але для того і потрібно тестування.

Програмісти з AdGuard зіткнулися з багатьма проблемами, та по суті їм довелось не просто переробити програму, а написати її спочатку. Про всі технічні моменти Ви можете прочитати в офіційному блозі.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї