У 2024 Apple може випустити ще більший iPhone 16 Pro Max

Apple поступово піддалася тиску громадськості, випустивши iPhone з більшим екраном, що було б немислимим за Джобса. А наступного року компанія може вийти на новий рівень, за чутками, iPhone 16 Ultra отримає 6,9-дюймовий дисплей.

У деяких звітах говориться, що він буде називатися iPhone 16 Pro Max, але псевдонім Ultra вже деякий час стає новиною, і з розробкою та витоком рендерів 6,9-дюймової моделі iPhone ці чутки можуть бути близькими до реальності.

Але насправді це не суть цього твору. Більші iPhone вітаються, як показали ринкові тенденції, і відсутність попиту на iPhone Mini стало очевидним, що люди, які хочуть компактний телефон, у наші дні в меншості. Проблема підходу Apple до більших iPhone полягає в загальних розмірах.

Багато разів ми бачили, як iPhone Pro має гострі краї з високим дисплеєм, який стає кошмаром, щоб тримати його в руках. Тепер повідомлення про те, що версія iPhone 16 Pro змінить діагональ екрана з 6,7 дюйма на 6,9 дюйма, викликають у нас занепокоєння. Звичайно, якість дисплея буде однією з найкращих на ринку, а панель Retina OLED продемонструє свою флагманську гідність.

Але ми не впевнені, чи Apple створює ці проекти з урахуванням споживачів у всьому світі. Людям із великими руками легко користуватися 6,7-дюймовим екраном, але якщо вибрати 6,9-дюймовий екран із гострими кутами, ми вже можемо оцінити відгуки, які з’являться пізніше цього року, де йдеться про комфорт (відсутність) за допомогою iPhone.

І якщо цього недостатньо для змін, очікуйте, що Apple матиме нову цінову стратегію для моделі Pro Max/Ultra, лише тому, що бренд відчуває, що може вказати будь-яку ціну, яку забажає, і люди будуть купувати, що вони й роблять.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі