У Canon шукають можливість співпраці з виробниками смартфонів

Ні для кого не секрет, що ринок фотокамер стискається буквально на очах. Якщо раніше пріоритетом компаній був масовий продукт у вигляді цифромильниць, то останнім часом фокус помітно змістився в область вузькопрофесійних та високомаржинальних моделей, таких як Sony A1 та Fujifilm GFX100s. Смартфони з кожним роком від’їдають все більший кусок, і фотокомпаніям доводиться шукати додаткові джерела доходу, а іноді навіть шляхи виживання.

Звідси логотипи Hasselblad та Leica на сучасних смартфонах. У таких колаборацій мало недоліків з обох боків: до телефону підвищена увага від преси та покупців, фотобренду — копієчка до кишені. Головне, стежити, щоб твій логотип не ліпили на зовсім відверті домофони. Рано чи пізно ми з дуже високою ймовірністю побачимо на цій ниві та інших великих гравців, це лише питання часу.

Раніше вже ходили чутки, що Olympus веде переговори із Samsung, проте тоді ця історія не отримала логічного продовження. І ось з’явилася інформація, що боси Canon також вивчають питання співпраці з виробниками смартфонів. Поки що немає якоїсь конкретики, але, за чутками, серед передбачуваних партнерів Nokia (хоча вона історично «дружила» із Zeiss) та HTC.

Якщо це правда, то показовий прецедент і в Canon явно вирішили грати на випередження: бізнес корпорації досить диверсифікований, щоб не залежати повністю від фотообладнання, а по продажах «чобіт» регулярно б’ється за перше місце c Sony. Цікаво, чим відповість Nikon – там справи на порядок сумніші.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі