У Microsoft Game Pass можуть впровадити перегляд реклами в обмін на доступ до підписки

З моменту запуску в 2017 році підписний сервіс Xbox Game Pass залучив понад 25 мільйонів людей. Однак для тих, хто так і не зацікавився підпискою, Microsoft пропонує потенційно нову модель, коли геймери зможуть переглядати рекламу в обмін на короткий період ігрового часу.

Якщо гравці будуть звинувачувати когось у цьому, то, ймовірно, це буде Сара Бонд (Sarah Bond), корпоративний віце-президент Xbox по роботі зі творцями ігор та екосистемою. Вона розповіла, що постійно шукає можливість “внести більше різноманітності в бізнес-моделі” для розробників ігор.

“Ми говорили про те, що експериментуємо з іншими моделями. Ми запитуємо себе: чому реклама більш поширена в мобільних пристроях? Чи є такі моделі, які добре працюють на ПК та консолях?» – сказала Бонд.

Заява Бонд зроблена через кілька місяців після того, як деякі гравці Game Pass помітили іспаномовне опитування, в якому говорилось, наскільки вони зацікавлені в більш дешевому рівні Game Pass, що включає рекламу перед грою. Це нагадує нещодавнє використання Netflix недорогої підписки з підтримкою реклами.

Минулого року видання Insider повідомило, що Microsoft працює з рекламними агенціями, щоб «дозволити рекламодавцям розміщувати рекламу всередині умовно-безкоштовних ігор Xbox».

Інтерес Microsoft до розміщення реклами в іграх не новий: у 2006 році компанія купила мережу внутрішньоігрової реклами Massive, але до 2010 року закрила її. Однак ця хвиля внутрішньоігрової реклами в консольних іграх у переважній більшості випадків була зосереджена на повідомленнях, розміщених в ігровому світі, наприклад, на рекламних щитах у грі або навіть на NPC, що пропонують інші ігри.

В одному з досліджень, присвячених внутрішньоігровій рекламі, проведеному в 2009 році, розробники попереджали, що не слід переривати ігровий процес, і вважали, що маркетинг, який «заважає перебігу гри, може завдати непоправної шкоди» бренду. На сьогоднішній момент ми бачимо, що мобільні геймери широко прийняли відеорекламу як ціну, яку вони платять за доступ до умовно-безкоштовних ігор. Однак неясно, чи будуть такі рекламні паузи також вітатися під час екранів завантаження або між рівнями в ААА-іграх.

Останні місяці Microsoft помітила уповільнення зростання передплатників Game Pass, тому пошук нових моделей отримання прибутку для компанії як ніколи актуальний. Нещодавно аналітична компанія DFC Intelligence заявила, що Game Pass “не представляється стійкою довгостроковою бізнес-моделлю”, в основному через те, що Microsoft доводиться включати в бібліотеку сервісу дуже багато цінного контенту для залучення передплатників.

Слідкуйте за Техно блог UA у Google новинах та Телеграм.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі