У Microsoft Teams для Windows 11 з’явився інструмент створення зображень на базі ШІ

Microsoft покращила безкоштовну версію сервісу Teams у Windows 11. Програма отримала підтримку спільнот, що є своєрідною відповіддю софтверного гіганта на аналогічні інструменти для організації груп, які є на інших платформах, таких як Facebook, Discord, WhatsApp або Reddit. На додаток до цього, розробники інтегрували в Teams підтримку Microsoft Designer, інструменту на основі нейромереж, що дозволяє створювати зображення для соцмереж, запрошень на заходи та інше.

У Microsoft Teams для Windows 11 з'явився інструмент створення зображень на базі ШІ

Спільноти в Teams з’явилися ще в грудні минулого року, але тоді вони були доступні лише користувачам сервісу на мобільних додатках. Тепер це обмеження зникне, і всі охочі зможуть організовувати групи, проводити заходи та створювати групові чати. “У Windows 11 власники спільнот можуть створювати їх з нуля, запрошувати нових учасників, створювати та проводити заходи, модерувати контент за допомогою функцій безпеки, а також отримувати повідомлення про всі важливі події”, – йдеться у повідомленні розробників. Також зазначається, що незабаром підтримка спільнот з’явиться у Teams для Windows 10, macOS та у веб-версії сервісу.

Водночас користувачі Teams у Windows 11 матимуть доступ до попередньої версії інструменту Microsoft Designer. Він може виявитися корисним при створенні запрошень на будь-який захід або зустріч, банерів спільноти, зображень для соцмереж та ін. У роботі Designer використовуються нейромережі, завдяки чому його можливості схожі на те, що пропонують інші подібні сервіси, такі як DALL-E або Adobe Express.

Ще деякі незначні зміни, спрямовані на підвищення зручності взаємодії з сервісом, реалізовані в Teams для мобільних пристроїв. Разом із цим розробники оновили GroupMe, службу обміну повідомленнями, яку Microsoft купила разом із Skype у 2011 році. Цей сервіс отримав підтримку дзвінків через Teams, завдяки чому користувачі зможуть здійснювати виклики Teams із чатів у GroupMe та приєднуватися до групових відеодзвінків.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі