У пошуку Google з’явились нові підказки. Зручне оновлення!

Google постійно вдосконалює пошукову систему та робить її зручніше. Останні дні у вікні пошуку Google користувачі почали замічати нові іконки/підказки, завдяки яким можна швидко змінити запит та шукати іншу компанію.

Якщо Ви шукаєте назву компанії, тепер вам пропонується додаткове вікно зі схожими компаніями та їх логотипами. Виглядає це ось так:

Цікавий момент у роботі цього алгоритму: якщо Ви вводите запит у перший раз, тоді цього вікна не буде, а коли повертаєтесь до пошуку повторно – воно з’являться. Тобто пошукова система пропонує звернути увагу на інші компанії, якщо вам не вдалося знайти те, що шукали.

Як пишуть користувачі, такий пошук ще не у всіх та напевно Google лише проводить тестування нової функції.

Раніше було дещо схоже, та Google показував «Пов’язані пошукові запити» знизу сторінки. Схоже нова функція цілком може замінити стару.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї