У США розробити літій-сірчану батарею, яка в 10 раз перевершує батарею Tesla

Повідомляється, що нещодавно «Nature Communications» оприлюднила останні результати Аргонської національної лабораторії Міністерства енергетики США, яка успішно розробила та випробувала новий літій-сірчаний акумулятор.

Використовуючи окисно-відновний шар всередині батареї, можна запобігти проблемам корозії, спричиненим довголанцюговими сульфідними човниками через електроліт. Раніше занадто швидка корозія була найбільш неприємною горою, що літій-сірчані батареї було складно використовувати.

Дослідники заявили, що розроблений ними прототип батареї має 700 циклів заряду та розряду, а щільність енергії може досягти 2600 Вт-год/кг. Знаєте, найдосконаліша циліндрична літій-іонна батарея Tesla 4680 має щільність енергії лише 250~300 Вт-год/кг.

Крім того, перевага літій-сірчаних батарей полягає в тому, що сірка є сировиною з багатими запасами на землі, легким доступом і надзвичайно низькою ціною.

Повідомляється, що Argonne є першою національною лабораторією в США, яка займається пошуком рішень нагальних національних науково-технічних проблем.

Відкрий для себе нескінченну стрічку з новинами технологій!

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі