У Twitter з’являться подкасти

Тільки вчора стало відомо про те, що YouTube запусте розділ подкастів, як слід за ним компанія Twitter зробила теж саме. Про це стало відомо з офіційного блогу Твіттер.

Поки що подкасти добавлять у тестову версію свого аудіо-чату Spaces, та ця функція доступна лише випадковим користувачам. Вони зможуть слухати шоу, які ретельно підібрані штучним інтелектом на основі інтересів користувача.

Як тільки новий сервіс пройде тестування, він стане доступний всім, але деякий час подкасти у Twitter Spaces будуть доступні лише на англійській мові.

Нагадуємо, Twitter Spaces з’явився у 2020 році, коли подкасти почали набирати популярність у зв’язку з пандемією. Зараз контент такого формату користується попитом майже як відео. Схоже у цього напрямку дійсно велике майбутнє, та тепер у Spotify з’явилися конкуренти у вигляді найкрупніших компаній світу.

Уолл-стріт ретельно спостерігає та прогнозує довгостроковий потенціал формату, оскільки подкасти слухають годинами, з’являються цінні рекламні можливості.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї