Uber працює над доставкою за допомогою безпілотників

Сьогодні 08.09.2022 компанія Uber заявила, що почала співпрацю з стартапом «Nuro» та починають тестування доставки їжі за допомогою безпілотників.

Докладніше

Тестування проводитиметься у деяких регіонах США, та якщо все буде налагоджено, компанія планує зробити доставку повсюдно. Здійснюватися все повинно за допомогою безпілотних автомобілів, яких саме, поки що невідомо.

Автономна доставка стала центром уваги компаній, оскільки споживачі дотримувалися замовлення їжі онлайн. Після скасування карантину, попит на послугу не впав, а навпаки продовжує зростати.

Випробування Uber спільно з Nuro розпочнеться цієї осені в Х’юстоні, штат Техас, і Маунтін-В’ю, штат Каліфорнія, в рамках 10-річного партнерства, і компанія планує розширити послугу на більшу територію затоки.

Компанія Uber прагне до 2030 року мати на своїй платформі лише електромобілі в США, Канаді та Європі.

Компанія Nuro – заснована колишніми провідними інженерами з проекту безпілотних автомобілів Google, вже має партнерські відносини з роздрібними торговцями США, такими як Kroger та Walmart, а також мережами ресторанів, включаючи Domino’s Pizza і Chipotle Mexican Grill.

У пробній версії Uber Eats клієнти зможуть вибрати доставку без водія як опцію під час замовлення їжі та продуктів.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі