В Intel створили копію відеокарти Arc A750 з LEGO

Зак Хілл, керівник відділу маркетингу графічних технологій Intel Arc і фанат Lego, оголосив про велике досягнення:

“Знадобилося півроку, щоб ідеально відтворити відеокарту Arc A750 1 в 1 за допомогою цеглинок LEGO!”

Зак Хілл використовує цеглу LEGO, яка легко доступна на ринку, і за допомогою програмного забезпечення BrickLink Studio він вибирає ті, які відповідають його потребам, з величезної бібліотеки цегли LEGO, а потім зшиває їх разом.

Однак, за його словами, робота все ще не повністю завершена, поточний прогрес можна розрахувати лише як 80%, і одна з найкритичніших проблем, що залишилися, – чи робити світлодіодні або навіть RGB світлові ефекти.

Цеглини Lego дійсно мають світитися, але якщо ви хочете відтворити відеокарту Arc 1: 1, для них не вистачає місця – додав Зак Хілл

Зак Хілл ще не вирішив, чи варто це робити, тому що прогрес ще не відповідає його 100% очікуванням.

Він також розглядає можливість зробити модель дизайну публічною після завершення, дозволивши зацікавленим гравцям самостійно посилатися на такий конструктор.

Він очікує, що остаточне зшивання зажадає 500-6 000 цеглинок LEGO і обійдеться мінімум в $120, що майже вдвічі дешевше відеокарти Arc A750.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї