В YouTube з’являться подкасти

Найпопулярніший відеохостинг YouTube продовжує зростати та намагається охопити все більшу аудиторію. Минулого року YouTube запустив короткі відео #shorts, та потроху пожав забирати трафік у TikTok та Instagram. Вже зараз компанія проводить тестування нового формату та збирається конкурувати з Apple Podcast та платформою Spotify.

У США для бета- тестувальників вже зараз доступний новий сервіс з подкастами, який знаходиться за адресою youtube.com/podcasts але для нас він закритий. Там є подкасти різноманітних шоу та каналів.

Цілком можливо, що компанія Google намагається об’єднати свій ресурс подкастів (podcasts.google.com) з YouTube тим самим збільшити аудиторію за рахунок відеохостингу та конкурувати з Spotify, Apple, тощо…

Як кажуть інсайдери, розділ подкастів буде у мінімалістичному дизайні, щось на кшталт YouTube Music, та навіть простіше.

Чи мають майбутнє подкасти?

Прогноз від аналітиків: на цей сервіс буде великий попит. Аудиторія подкастів стрімко зростає. Їх всі слухають всюди – за кермом, у залі, на кухні, будь-де!

Ще цікаве дослідження провели Interactive Advertising Bureau: вони кажуть, що за 2021 рік на світовому ринку у ніші подкастів прибуток становив 1 млрд доларів. Для порівняння, прибуток YouTube за цей самий період становить трохи більше ніж 28 млрд доларів. Висновок очевидний!

Коли чекати подкасти?

Нещодавно у YouTube анонсували вже скорий запуск нового сервісу платних підписок, який назвали інтернет-магазином. Тоді було не ясно, що в нього добавлять, а зараз все стало на своє місце. Відкриття магазину очікується цієї осені, та мабуть з ними з’являться подкасти.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї