Від ворогів, до партнерів: Samsung почне купувати OLED-панелі у LG для своїх телевізорів

Компанія Samsung є великим виробником телевізорів, але він не випускає OLED-телевізори з 2015 року. Компанія робить ставку на свої QLED-панелі, які набагато ближчі до LCD-панелей як за ціною, так і за якістю. Компанія також швидко розвиває свою технологію microLED, яка вважається кращою за OLED з точки зору якості зображення, але все ще непомірно дорогою та доступною лише для найбільших діагоналей.

Тепер Samsung хоче виграти більше часу для розвитку технології microLED і намагатиметься охопити ринок преміум-класу OLED-телевізорами. І компанія звернулася до свого південнокорейського сусіда, щоб досягти цього.

За даними Reuters, Samsung та LG уклали угоду, згідно з якою остання поставить 2 мільйони 77 і 83-дюймових OLED-панелей високого класу в 2024 році, 3 мільйони в 2025 році і 5 мільйонів в 2026 році. На даний момент близько 50% Ринок OLED-телевізорів утримує LG, а Sony отримує 26%. І Sony також отримує свої панелі від LG.

Одна з причин, чому Samsung робить такі різкі зміни у своїй стратегії, ймовірно, пов’язана з жорсткою конкуренцією Китаю в сегменті РК-дисплеїв разом із не дуже вдалим Q1 2023 року Samsung.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі