Він розбив авто, щоб перевірити роботу функції Crash Detection в iPhone 14 Pro

YouTube блогер «TechRax» опублікував відео, де навмисне розбив свій автомобіль, щоб перевірити функцію виявлення аварій у новому iPhone 14 Pro.

Автомобіль керувався дистанційно. Для цього була придумана конструкція з бустборду з ременем, що передає крутний момент на педалі. Правда, автомобіль спочатку все ніяк не міг врізатися в необхідну перешкоду. Однак коли це все-таки трапилося, функція Crash Detection спрацювала. iPhone 14 Pro запустив екстрений виклик через кілька десятків секунд після зіткнення. Ось це відео:

Смартфон після аварії збирався відправити повідомлення до екстрених служб, а також зателефонувати контакту, вказаному в медкартці на всяк випадок. Користувач може зазначити ці дії, якщо має таку можливість.

Спроб було кілька. При кожній із них функція добре запускалася.

Роботу Crash Detection забезпечують двоядерний акселерометр, який здатний вимірювати прискорення до 256G, новий гіроскоп із розширеним динамічним діапазоном, барометр, модуль GPS та мікрофон. Однак без алгоритмів, навчених більш ніж на мільйон годин «реального водіння» та даних про ДТП, не обійшлося.

Функція доступна у всій лінійці iPhone 14, а також нових Apple Watch, представлених 7 вересня.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі