Vodafone надав можливість знайти людину з послугою «Геопошук»

Мобільний оператор Vodafone Україна запустив нову послугу «Геопошук», яка надає можливість знайти близьких людей без додатків та мобільного інтернету.

Докладніше

Нова послуга Геопошук від Водафон

Геопошук позиціонує себе як рішення для пошуку місцезнаходження близьких людей. Послуга дає можливість знайти потрібного абонента використовуючи тех. можливості мобільної мережі. Не потрібно встановлювати жодних програм, або мати доступ до інтернету щоб скористатися послугою, достатньо просто відправити СМС.

У рамках безпеки доступ до місцезнаходження людини можна визначити лише у тому випадку, якщо особа дала підтвердження.

Щоб скористатися послугою «Геопошук» треба відправити SMS з текстом Старт на номер 5500. Далі у відповідь на SMS надати номер телефону абонента, дозвіл якої потрібно отримати.

Після того, як людина дає згоду на передачу геоданих, Ви у будь-який момент можете отримати місцезнаходження абонента в продовж 30 днів. Для цього треба відправити СМС на номер 5500 з текстом «Пошук» та необхідним номером. Приклад повідомлення:

Пошук +380ХХХХХХХХХ

У відповідь на СМС, Vodafone відправить координати людини, з посиланням на карти та часом, коли було визначено місцезнаходження (приблизний радіус 3 км). Абонент також буде отримувати СМС, що його місцезнаходження було перевірено номером +380….

Підключити до послуги можна не більше п’яти абонентів з одного номеру.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі