Використовуємо смартфон як веб-камеру та мікрофон для комп’ютера

Ця інструкція допоможе вам: Використовувати смартфон в якості веб-камери та мікрофону для комп’ютера, та Ви зможете працювати в Zoom, Skype, тощо… Налаштування займе не більше 3 хв.

Зараз йде навчальний рік, та майже всі учні ведуть навчання дистанційно. Проводити конференції на смартфоні вкрай не зручно, а веб-камера та мікрофон є не у всіх комп’ютерах та ноутбуках. Ця інструкція допоможе вам перетворити смартфон у веб-камеру для будь-якого комп’ютеру, навіть якщо він старий, а налаштування не займе багато часу!

Для того, щоб комп’ютер/ноутбук та смартфон стали однім цілим, вам знадобиться встановити всього один додаток та одну програму. Для з’єднання обох пристроїв можна використати USB або WiFi. Давайте перейдемо до налаштувань.

Додаток для смартфона

Спочатку давайте налаштуємо ваш смартфон, та для цього знадобиться встановити всього один додаток «DroidCam» який навіть налаштовувати не треба:

[appbox googleplay id=com.dev47apps.droidcam]

Програма для комп’ютера та ноутбука

Для ПК програму також налаштовувати не треба, її достатньо просто встановити. Рекомендую робити завантаження виключно з офіційного сайту, тем більш це безкоштовно.

Завантажити DroidCamhttps://www.dev47apps.com/droidcam/windows/

Підключення смартфону до ПК

Спочатку роздивимося як підключити смартфон до комп’ютера за допомогою WiFi, а вже потім розглянемо з’єднання по USB.

Для того, щоб смартфон перетворити на веб-камеру обидва пристрої повинні буди підключені до однієї мережи Wi-Fi. Далі, вам достатньо запустити додаток на смартфоні та програму на комп’ютері та ввести IP, який відображається на екрані смартфону, після чого, натисніть старт:

DroidCam - Підключення смартфону до ПК

Все готово! Можете використати смартфон у якості мікрофону, камери, або те і інше!

Підключення за допомогою USB: у цьому випадку доведеться витратити кілька хвилин на налаштування смартфону. Вам треба увімкнути «Налагодження USB» у параметрах розробника, та можливо доведеться встановити додаткове ПЗ (малоймовірно).

Після того, як буде включено «USB Debugging» підключіть пристрій до комп’ютера через USB та у програмі DroidCam виберіть опцію USB-підключення та натисніть кнопку оновлення. Якщо програма виявить ваш телефон, Ви, ймовірно, отримаєте діалогове вікно на телефоні із запитом «Дозволити налагодження USB» . Натисніть «OK», щоб дозволити підключення. Ви також можете пропустити наступний крок.

DroidCam - налаштування підключення по USB

Якщо у вас щось не виходить, Ви можете подивитися більш детальну інструкцію на сайті розробника.

Ось так швидко та просто можна за допомогою смартфона вийти на зв’язок у Zoom з комп’ютера.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі