Виручка Xiaomi в першому кварталі впала на 18,9% через глобальний попит на смартфони

Компанія Xiaomi повідомила про падіння квартального доходу на 18,9%, оскільки споживчий попит на смартфони залишався слабким, навіть коли економіка відновилася після пандемії COVID-19.

Обсяг продажів у першому кварталі 2023 року досяг 59,5 млрд юанів у порівнянні з 73,35 млрд юанів у тому ж кварталі роком раніше, що приблизно відповідає оцінкам аналітиків у 59,43 млрд юанів.

Чистий прибуток за цей період зріс до 3,23 мільярда, що на 13,1% більше, ніж 2,86 мільярда юанів роком раніше.

Після того, як наприкінці минулого року Китай скасував жорсткий контроль пандемії, економіка країни відновилася, але споживачі витрачають обережно. Сектор смартфонів у Китаї за цей період взагалі не відновився. За даними дослідницької компанії Canalys у квітні, загальні продажі в Китаї впали на 11% у першому кварталі 2023 року. Продажі Xiaomi за цей період впали на 20%. Індія, колись головний ринок Xiaomi за кордоном, також виявилася менш прибутковою для виробника смартфонів.

Загальні поставки смартфонів впали на 20% для всіх брендів у першому кварталі, а такі конкуренти, як Samsung , з’їли частку Xiaomi на ринку, що скорочується. Компанія знизила ціни на кілька своїх моделей в Індії та Китаї в надії стимулювати попит.

Xiaomi інвестує в автомобільний сектор, намагаючись диверсифікуватися від смартфонів. У першій половині 2024 року компанія планує почати масове виробництво свого першого автомобіля.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі