Витік специфікацій Redmi Pad 2 розкриває його ключові характеристики

Останні звіти свідчать про те, що Redmi зараз розробляє новий планшет, про що стало відомо з його появи в базі даних сертифікації ЄЕС під номером моделі 23073RPBFG. Хоча в самому списку не розголошується назва планшета, очікується, що це буде Redmi Pad 2.

Redmi Pad

Інсайдер «Kacper Skrzypek» опублікував у Twitter інформацію про Redmi Pad 2. Майбутній Redmi Pad працюватиме на чіпсеті Snapdragon 680, що вказує на перехід від Helio G99 SOC. у своєму попереднику Redmi Pad.

Чи є Redmi Pad 2 потенційним пониженням?

Поява чіпсета Snapdragon 680 у Redmi Pad 2 свідчить про потенційне зниження загальної продуктивності порівняно з його попередником, Redmi Pad, який використовував Helio G99 SOC. У середньому Helio G99 пропонує чудову продуктивність GPU приблизно на 16% і, як правило, перевершує Snapdragon 680 приблизно на 35% у тестах AnTuTu. Стратегія ціноутворення для Redmi Pad 2 буде ключовим фактором у визначенні того, чи варто оновлювати попередню модель, оскільки компроміс у продуктивності може не виправдати вартість для деяких споживачів. Буде цікаво подивитися, як бренд позиціонує та цінує цей планшет на ринку.

Що стосується дисплея, то, за чутками, Redmi Pad 2 має 10,95-дюймову РК-панель з роздільною здатністю 1200×1920 пікселів. Примітно, що очікується, що дисплей підтримуватиме плавну частоту оновлення 90 Гц, покращуючи загальне візуальне враження.

Що стосується можливостей камери, Redmi Pad 2 має 8-мегапіксельну основну камеру на задній панелі, що забезпечує пристойні можливості зображення. Для селфі і відеодзвінків очікується наявність 5-мегапіксельної фронтальної камери.

Очікується, що планшет буде випущено з операційною системою Android 13 із коробки в поєднанні з інтерфейсом Xiaomi MIUI 14, що забезпечить зручне та багатофункціональне програмне забезпечення. Інші подробиці наразі недоступні.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі