Вже скоро: Електронна черга для перетину кордону

 

Електронна черга для перетину кордону

Мінінформ заявляє про те що невдовзі запрацює електронна черга для перетину кордону для водіїв вантажівок та легкових автомобілів.

Була поставлена задача перед мінінфраструктурою як найшвидше запустити в працю електронну чергу для авто вантажівок. Це хочуть зробити для пришвидшення роботи бізнесу та підвищення товарообігу. Про це заявив Д. Шмигаль у своєму телеграм каналі.

Він повідомив що необхідно як скоріше запусти у працю цю послугу на кордоні та активувати сервісні зони для водіїв

У майбутньому такі зони необхідно буде зробити по всій країні по стандартам Європейського союзу.  Крім того міністерство інфраструктури  разом із прикордонною службою мають розробити план по розширенню пропускної спосібності державного кордону. Також необхідно закупити обладнання для сканування автівок та пришвидшити проходження кордонної перевірки.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї