WhatsApp для комп’ютера на Windows – як встановити та користуватися

WhatsApp для комп’ютера на Windows - як встановити та користуватися

Вітаю! Не буду розповідати що таке WhatsApp, але розповім як його встановити на будь-який комп’ютер або ноутбук швидко, просто та безкоштовно. Для тих, хто не впевнений потрібен Ватсап но комп’ютері чи ні, забігу на перед та скажу “Так, потрібен”, це дуже зручно та практично.

Встановлюємо Ватсап на Windows

Встановити WhatsApp на комп’ютер можна декількома способами, який оберете ви немає різниці. Всі посилання в цьому запису на офіційні джерела, так що можна не переживати.

Спочатку давайте підемо від самого простого та очевидного способу, а потім перейдемо до інших

WhatsApp у Microsoft Store

Читаючі коментарі у минулих записах я зрозумів, що багато користувачів не знають про те, що у них на комп’ютері є Microsoft Store, і якщо ви також не знаєте що це, пояснюю – це магазин програм та додатків, схожий на Google Play у смартфоні, тілько для Windows. Встановлювати WhatsApp на комп’ютер будемо прямо з цього магазину (це безкоштовно). Для цього треба:

  1. Напишіть у пошуку “Магазин” або “Microsoft Store” та відкрийте його:

Як відкрити Microsoft Store на Windows

 

  1. У пошуку магазина напишіть “WhatsApp” та відкрийте його сторінку.

  2. На сторінці месенджера натисніть отримати, та дочекайтесь завантаження:

Як встановити WhatsApp на Windows

 

Після завантаження магазин запропонує додати програму на головний екран (до меню пуску). Якщо у вас все вийшло перейдіть до розділу “Налаштування” нижче.

Завантажуємо з офіційного сайту

Якщо у вас щось не вийшло з магазином Windows, нічого страшного, тому що програму WhatsApp можна завантажити з офіційного сайту месенджера. Зробити це можна за цим посиланням – https://www.whatsapp.com/download

Де, та як завантажити Ватсап безкоштовно

 

Зверніть увагу на те, що программу можна завантажити на Windows 8,10,11, тобто якщо у вас стоїть XP або 7 – тоді нічого не вийде та вам доведеться користуватися веб версією (про неї далі).

Налаштування WhatsApp на Windows

Після того, як ви встановили програму на свій пристрій потрібно зробити авторизацію та можна починати працювати з месенджером. Для того, щоб це зробити:

  1. Відкрийте програму на комп’ютері та на смартфоні одночасно.

  2. На смартфоні у додатку натисніть “Налаштування”, далі “Підключені пристрої” (іконка QR-коду у правому верхньому куті), потім наведіть камеру телефону на екран компьютера для сканування QR-коду:

З'єднання пристроїв Ватсап

 

  1. Все готово! Підтвердіть синхронізацію та всі ваші чати будут автоматично перенесені.

WhatsApp Web – Що це та для кого

WhatsApp Web –  це абсолютно теж саме, що і программа для Windows, різниця у тому, що веб версія відкривається у браузері та потребує більше ресурсів (це важливо для старих ПК). Також веб версія дає можливість користуватися WhatsApp на комп’ютерах з Windows XP та Windows 7.

Якщо вам цікавий такий варіант, тоді перейдіть за посиланням та можете вже користуватися – https://web.whatsapp.com/

Авторизація відбувається так само, як вказано вище.

Як видалити WhatsApp з комп’ютера

Якщо програма вам більше не потрібна, та ви бажаєте її видалити, зробити це доволі швидко. Відкрийте пошук та введіть “Видалення” та оберіть “Інсталяція та видалення програм”:

Як видаляти програми з ком'ютера

 

Знайдіть у списку Ватсап та натисніть “Видалити”:

Як видалити ватсап з комп'ютера - інструкція.png

 

Ось і все, це так просто! Якщо у вас є якісь питання щодо цієї програми, пишіть у коментарі та я обов’язково відповім.

 

 

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї