WhatsApp добавить нову функцію подвійного дотику як в Телеграм

Хорошими новинами для користувачів WhatsApp є те, що популярна програма обміну повідомленнями працює над можливістю реагувати на повідомлення подвійним дотиком як в Телеграм, пропонуючи альтернативний спосіб надсилання реакції. Ця нова функція буде доступна в майбутньому оновленні.

«Після встановлення останньої бета-версії WhatsApp для iOS 23.0.10.73, доступного в додатку TestFlight, ми виявили нову функцію, що розробляється щодо способу реагування на повідомлення. Ця функція вже доступна в додатку Instagram, і тепер ми можемо підтвердити, що запуск дії подвійного дотику для реакції планується в майбутньому оновленні WhatsApp», – повідомляє WABetaInfo, веб-сайт, який відстежує WhatsApp.

У відеодемонстрації замість того, щоб вручну відкривати контекстне меню для вибору реакції, продемонстровано нову функціональність, де подвійне торкання бульбашки повідомлення автоматично надсилає реакцію. Наразі реакцією за замовчуванням є емодзі “Великий палець”, і, здається, немає можливості вибрати інший емодзі.

Хоча з останніх оновлень WhatsApp можна зробити висновок, що додаток копіює Телеграм, все одно це добре, тому що з кожним оновленням користувачам становиться зручніше використовувати месенджер!

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі