WhatsApp дозволить користувачам «Редагувати повідомлення»

Хорошою новиною для користувачів WhatsApp є те, що популярний додаток обміну миттєвими повідомленнями, що належить Meta, випускає функцію, яка дозволяє користувачам редагувати повідомлення. Наразі нова функція доступна деяким щасливим бета-тестерам.

«Ми оголосили, що WhatsApp працює над останньою частиною функції, яка дозволяє користувачам редагувати повідомлення, і що очікується, що вона буде випущена для деяких бета-тестерів дуже скоро. Тепер, після встановлення останньої бета-версії WhatsApp для Android 2.23.10.13 з магазину Google Play, ми можемо підтвердити, що деякі користувачі можуть редагувати повідомлення в чатах і групах», – повідомляє WABetaInfo, веб-сайт, який відстежує WhatsApp.

Відповідно до звіту, кнопка редагування буде доступна в параметрах повідомлень, що дозволить користувачам редагувати текстові повідомлення. Немає обмежень щодо кількості редагувань повідомлення, але це має бути зроблено протягом 15 хвилин після його надсилання, і наразі неможливо редагувати повідомлення, надіслане з іншого пристрою.

Коли повідомлення було відредаговано для всіх, у спливаючій підказці з’являється позначка «відредаговано», що полегшує користувачам зрозуміти, чи було повідомлення переглянуте, йдеться у звіті.

Ця функція призначена як інструмент, який допомагає користувачам виправляти помилки введення, а дозвіл редагування повідомлення протягом більш тривалого періоду часу, наприклад 1 дня, може поставити під загрозу цілісність розмови. Варто зазначити, що ця функція дозволяє користувачам лише редагувати текстові повідомлення, а інші типи повідомлень наразі не підтримуються.

Відповідно до звіту, WhatsApp може планувати ввести кілька покращень у функцію редагування протягом найближчих місяців. Можливість редагувати повідомлення доступна деяким щасливим бета-тестерам після встановлення останньої бета-версії WhatsApp для Android із магазину Google Play, і найближчими днями вона стане доступною для більшої кількості користувачів.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі