WhatsApp матиме зручну функцію як у Телеграм

Команда WhatsApp веде розробку над новою функцією, яка дозволить робити швидкі нотатки та використовувати його як сервіс зберігання сторінок, або файлів. Все це буде можливо завдяки функції відправки повідомлення самому собі.

Про нову функцію повідомили у WABetaInfo. Інсайдер розповів про старт тестування цієї функції, та вона повинна з’явитися вже скоро.

WhatsApp відправка повідомлення самому собіДо речі, така сама функція вже давно працює в Telegram та має назву «Збережене». Використовувати цю функцію дуже зручно, наприклад, якщо вам потрібно зберегти якусь новину, просто відправите її собі.

Також є інформація, що у списку чатів ваше ім’я буде зверху, щоб була можливість швидкого доступу. Відправити повідомлення самому собі можна буде на всіх пристроях (Android, iOS та ПК).

Окрім цієї функції команда WhatsApp також готує інші нововведення, а саме очищення або видалення чатів, перегляду розташування в реальному часі на зв’язаних пристроях, та ще декілька налаштувань, які не розголошуються.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі