WhatsApp представить оновлене меню повідомлень

Бета-тестери, які встановили бета-версію WhatsApp для оновлення Android 2.23.10.6, змогли випробувати новий інтерфейс із зміненою нижньою панеллю навігації. Подальші зміни в інтерфейсі очікуються в наступних оновленнях.

«Завдяки останньому оновленню бета-версії WhatsApp для Android 2.23.11.4 ми виявили, що WhatsApp планує змінити дизайн меню повідомлень у майбутньому оновленні додатка».

повідомляє WABetaInfo

Відповідно до звіту WABetaInfo, меню повідомлень буде перероблено в майбутньому оновленні програми. Скріншоти, якими поділилися тестувальники, показали нове меню, яке з’являється, коли вибрано повідомлення, явно під впливом контекстного меню, доступного в iOS. Меню ще не доступне в поточній бета-версії, оскільки воно все ще розробляється, але воно буде випущено в майбутньому оновленні.

Оновлення WhatsApp

Перероблене меню розглядається як частина зусиль WhatsApp щодо покращення зовнішнього вигляду програми, а не лише її функціональності. Повідомляється, що користувачі Android високо оцінили нове меню в додатку iOS, і перенесення його на Android розглядається як розумний крок для отримання позитивних відгуків.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі