WhatsApp запускає нову функцію, яка дозволяє ділитися своїм екраном

Повідомляється, що додаток WhatsApp випускає функцію показу екрана разом із новим розташуванням вкладок у нижній панелі навігації, і вона доступна для деяких бета-тестерів, які встановлюють останню бета-версію WhatsApp для Android 2.23.11.19. із магазину Google Play.

«WhatsApp продовжує працювати над покращенням голосових і відеодзвінків у програмі Android. Після внесення змін щодо кольору пропущених дзвінків в бета-версії WhatsApp для Android 2.23.10.4 оновлення WhatsApp тепер розгортає нову функцію, яка дозволяє користувачам легко ділитися своїм екраном під час відеодзвінка», – повідомляє WABetaInfo.

WhatsApp - спільний екран

Відповідно до інформації, наданої WABetaInfo, натиснувши на призначений значок у вікні керування дзвінками, користувачам буде запропоновано поділитися своїми екранами.

Ця функція дозволяє записувати та ділитися всім, що відображається на екрані, з одержувачем.

Важливо зазначити, що ця можливість показу екрана може бути недоступною в старіших версіях Android. Крім того, він може не працювати під час викликів великої групи. Крім того, якщо одержувач використовує застарілу версію WhatsApp, він може не мати змоги переглянути вміст, яким поділився на екрані.

Звіт передбачає, що користувачі матимуть повний контроль над цією функцією. Незважаючи на безперервну передачу вмісту вашого екрана під час відеодзвінка, ви можете будь-коли зупинити процес. Крім того, ця функція активна, лише якщо ви даєте згоду на передачу вмісту вашого екрана.

Після встановлення бета-версії WhatsApp для Android 2.23.11.19 деякі користувачі можуть помітити кілька незначних змін щодо нової нижньої панелі навігації.

Зокрема, деякі вкладки на нижній панелі навігації розташовано в певному порядку. Також, деякі користувачі тепер можуть бачити вкладки на нижній панелі навігації в такому порядку: Чати, Дзвінки, Спільноти та Статус. Можливість ділитися вмістом вашого екрана разом із новим розташуванням вкладок у нижній панелі навігації доступна деяким бета-тестерам після встановлення останньої бета-версії WhatsApp для Android із магазину Google Play, і це розповсюджується на більше користувачів протягом наступних тижнів.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі