WhatsApp випускає велике оновлення, яке спростить вам життя

Хорошою новиною для користувачів WhatsApp у всьому світі є те, що популярна програма обміну миттєвими повідомленнями, що належить Meta, широко розгортає можливість пошуку повідомлень за датою та перетягування зображень, відео та документів з інших програм.

«Завдяки цій функції простіше переходити до певної дати для пошуку повідомлень. Крім того, останнє оновлення 23.1.75 з App Store тепер дозволяє користувачам не тільки приховувати свій онлайн-статус, але й можливість шукати конкретні повідомлення, переходячи до певного моменту в розмові», – WABetaInfo – веб-сайт, який відстежує WhatsApp.

Відповідно до звіту, вам потрібно ввімкнути режим пошуку в розмові, щоб використовувати нову опцію, якщо вона доступна для вашого облікового запису WhatsApp. Завдяки цій функції користувачі матимуть більше контролю над історією чату та повідомленнями, якими ділилися в минулому. Крім того, ви нарешті можете перетягувати зображення, відео та документи з інших програм у ваші чати WhatsApp.

Якщо ви не бачите одну з цих функцій, зачекайте на майбутнє оновлення. Деякі користувачі, які встановлюють найновіші версії WhatsApp із App Store, отримають можливість перетягувати мультимедійні файли та шукати повідомлення за датою, і найближчими днями їх отримають ще більше людей.

Повідомляється, що програма обміну повідомленнями, що належить Meta, представляє деякі нові ярлики для адміністраторів груп, щоб швидко та легко виконувати дії для певного учасника групи. Нові ярлики спрощують деякі взаємодії з учасниками групи.

Це може бути корисно, враховуючи, що тепер WhatsApp підтримує великі групи до 1024 учасників, тож адміністратори груп можуть швидко керувати такою кількістю учасників та спілкуватися з нею приватно.

Ця функція може заощадити адміністраторам групи значну кількість часу, оскільки їм більше не потрібно переміщатися по екрану інформації про групу, щоб знайти контактну інформацію.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї