Wi-Fi з радіусом у 120 кілометрів. Українські інженери вже працюють над цим

Компанія GlobalLogic повідомляє, що українські інженери розробляють програмне забезпечення для можливості Wi-Fi з’єднання у радіусі до 120 км. від точки доступу. Все необхідне обладнання інженери вже мають.

Андрій Яворський, який являється віцепрезидентом «GlobalLogic» каже, що завдяки цій технології буде можливо подати інтернет у ті місця, де немає можливості провести дротовий (у зону бойових дій, на місця аварій, катастроф, тощо).

Українські інженери також залучені до розробок на базі 5G та до роботи над програмним забезпеченням для регіонів, де немає зв’язку або обмежено доступ до нього.

У 2023 році понад 10% світових пристроїв та з’єднань будуть використовувати технологію 5G, повідомили у компанії. З 13,1 мільярда мобільних пристроїв 1,4 мільярда підтримуватимуть 5G. Водночас майже 34% населення планети взагалі не має доступу до інтернету.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї