Xiaomi об’єднується з Disney для спільного брендового смартфона CIVI

Сьогодні Xiaomi офіційно оголосила про партнерство з Disney, щоб представити спеціальне видання Xiaomi Civi Disney до 100-ї річниці. Це перший спільний продукт між Xiaomi та Disney з обраним IP персонажем Disney для спільного підприємства. Однак точна дата релізу поки не розголошується.

Хоча компанія не розкрила жодних подробиць, цілком можливо, що першим смартфоном, випущеним у рамках цього партнерства, стане Xiaomi CIVI 3. Телефон, ймовірно, матиме дизайн, натхненний персонажем Діснея, і навіть може містити спеціальні аксесуари та упаковку. Також не можна виключати можливість власного інтерфейсу користувача.

Ходять чутки, що Xiaomi CIVI 3 буде оснащений процесором Dimensity 8200 і матиме подвійну фронтальну камеру, причому обидва датчики будуть сенсорами Samsung S5KGD2 на 32 МП. На задній панелі, за чутками, телефон буде використовувати Sony IMX800 як основну камеру. Кажуть, що дисплей пристрою підтримує частоту оновлення 120 Гц і, ймовірно, буде підтримуватися вбудованим акумулятором на 4500 мАг з підтримкою швидкої зарядки 67 Вт.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі