Xiaomi Pad 6: з’явилась інформація про ключові характеристики

Минулого року Xiaomi випустила в Китаї серію планшетів Xiaomi Pad 5, які пізніше дебютували на багатьох ринках по всьому світу. Всього серія складається з трьох моделей – Xiaomi Pad 5, Xiaomi Pad 5 Pro і Xiaomi Pad 5 Pro 12.4. За чутками, бренд працює над наступною серією планшетів під назвою серії Xiaomi Pad 6.

Наразі в Інтернеті з’явилося кілька чуток щодо пристрою, які повідомляють про те, з якими характеристиками він може дебютувати. Тепер Xiaomiui опублікувала новий звіт після того, як покопалася в кодах MIUI і знайшла два майбутні планшети з кодовими назвами pipa і liuqin .

Pipa і liuqin, згідно зі звітами, дебютують як Xiaomi Pad 6 і Xiaomi Pad 6 Pro відповідно. Очікується, що випуск планшетів серії Xiaomi Pad 6 відбудеться в першій половині 2023 року. Однак Китай буде єдиною країною, де буде випущений Xiaomi Pad 6 Pro. У звіті також наведені характеристики цих майбутніх планшетів, які ви можете переглянути нижче.

Характеристики Xiaomi Pad 6 (Pipa)

За словами Xiaomiui, процесор Qualcomm Snapdragon 870 буде працювати на Xiaomi Pad 6. Це той самий чіпсет, який працює на поточному Xiaomi Pad 5 Pro, а також на Oppo Pad, Vivo Pad і Lenovo Legion Tab Y700.

Порівняно з Pad 5, Qualcomm Snapdragon 870 стане великим покращенням. Для тих, хто не знає, Xiaomi Pad 5 працює на процесорі Qualcomm Snapdragon 860. Xiaomiui також заявляє, що Xiaomi Pad 6 буде випущений у Китаї, Індії та інших міжнародних регіонах під номером моделі M82. Очікується, що Xiaomi Pad 6 матиме дисплей із частотою оновлення 120 Гц.

Характеристики Xiaomi Pad 6 Pro (Liuqin)

Згідно з чутками, процесор Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 буде працювати на Xiaomi Pad 6. Snapdragon 8+ Gen 1 — це потужний 4-нм флагманський чіпсет від Qualcomm, який нещодавно змінив Snapdragon 8 Gen 2. З огляду на це, Включення цього чіпсета означає, що він буде одним із найпотужніших Android-планшетів на ринку та, ймовірно, буде досить популярним серед геймерів завдяки чудовій продуктивності GPU чіпсета. У звіті також стверджується, що пристрій матиме 120 Гц AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 1880 × 2880 пікселів.

Це обсяг інформації, доступної на даний момент про пристрій, однак ми очікуємо, що більше деталей з’явиться, коли ми вступимо в 2023 рік, тож слідкуйте за оновленнями.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі