Xiaomi показала Smart акваріум з дистанційним годуванням

У рамках краудфандингової компанії Xiaomi представила розумний акваріум серії Mijia. Його вартість на стадії фінансування становить лише $50.

За словами компанії, акваріум оснащений 5-ступінчастою системою фільтрації професійного рівня, що підтримує його чистоту протягом півроку. Насос дозволяє зливати воду натисканням однієї кнопки, а також запобігає засміченню, виконуючи фізичну фільтрацію та культивуючи бактерії для створення потрібної екосистеми в акваріумі.

Стінки акваріума виконані із надпрозорого скла з високим коефіцієнтом пропускання кольору – 91,3%. Таке скло широко використовується в автомобільній промисловості. Також передбачено LED- та RGB-підсвічування.

Для зручності управління розумний акваріум підтримує роботу з додатком, який дозволяє користувачеві налаштовувати підсвічування, потоки води та віддалено здійснювати годування риб.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї