Xiaomi випустила багатофункціонального модульного робота за $500

Разом із молодіжним смартфоном Civi 2 компанія Xiaomi представила ще кілька новинок, найцікавішою та незвичайною серед яких став модульний робот. Він може приймати численні форми і взаємодіяти з людьми навколо різними способами.

За рахунок модульної конструкції робота можна збирати різними способами. Наприклад, можна зробити власний аналог танцюючого малюка Грута в горщику. Його «серцем» виступає мініатюрний серводвигун, розроблений Xiaomi, який має великий крутний момент, а як «мозок» використовується ARM-процесор.

Робот обладнано численними датчиками, що дозволяють йому реагувати на людей поряд. Наприклад, він висловить радість, якщо його погладити. Можна також із ним потанцювати. Є фірмова мобільна програма, в якій можна за допомогою доповненої реальності погодувати бота або зіграти з ним в різні ігри, як, наприклад, перетягування каната. Крім того, спеціальний інтерфейс дозволяє програмувати його без будь-яких спеціальних навичок.

У Китаї робот продається за ціною 500 доларів.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї