Як створити канал у Telegram

Телеграм канал є дуже ефективним інструментом для взаємодії з аудиторією. Він може виступати як особистий блог затишного характеру, так і як велике корпоративне медіа.

Існують два типи каналів: публічні та закриті. Публічні канали доступні через вбудований пошук і може підписатися на них будь-хто. Закриті канали не відображаються в пошуку, і підписатися на них можна лише за спеціальним посиланням-запрошенням від адміністратора. Налаштування приватності можна змінювати в будь-який момент в залежності від потреб.

У каналах Telegram користувачі можуть тільки читати публікації, але не писати повідомлення. Однак, якщо ввімкнути функцію коментарів, передплатники зможуть обговорювати публікації.

Як створити канал у Telegram

Створення каналу в Telegram з використанням смартфона, комп’ютера або веб-версії практично немає відмінностей у процесі – назви кроків однакові в усіх випадках. Давайте для зручності розглянемо процедуру на прикладі мобільного додатка.

  1. Запустіть Telegram і на вкладці Чати натисніть кнопку нового повідомлення, а потім виберіть Створити канал.
  2. Ще раз натисніть по однойменній кнопці. Назвіть канал і додайте його опис. Торкнувшись профілю значок, прикріпіть аватар.
  3. Зображення для аватара можна вибрати з «Галереї», знайти в Мережі або зняти на камеру. Коли все буде готове – натисніть «Далі».
  4. Виберіть тип каналу і придумайте коротке посилання, що запам’ятовується, з логіном, по якому канал можна буде знайти через пошук. Натисніть «Далі» та підтвердіть створення каналу, натиснувши по кнопці «OK».

Ось і все! Щойно Ви створили свій перший Телеграм канал. Тепер, виберіть людей зі списку контактів, яких ви бажаєте запросити до каналу, і натисніть «Далі». Ви можете опублікувати перший пост для нових підписників.

Як керувати каналом у Telegram

Керування каналом не займає багато часу, це так само просто, як і створити канал. Подивіться ці інструкції, які допоможуть вам розібратися з новизною для вас, а далі Ви вже самостійно впораєтесь.

Як призначити адміністраторів каналу в Telegram

Якщо збираєтеся вести канал не самі, доведеться додати одного або кількох адміністраторів. Давайте роздивимося, як додати адміністраторів до каналу:

  1. Для цього торкніться імені або аватара каналу та перейдіть до пункту «Адміністратори».
  2. Натисніть «Додати адміністратора» та виберіть користувача з числа передплатників. Налаштуйте його права, увімкнувши відповідні тумблери.
Адміністратори Телеграм - як назначити

У меню каналу існує розділ “Підписники”, який дозволяє керувати аудиторією. Цей розділ надає можливість додавати нових підписників за допомогою відповідної кнопки, а також блокувати окремих користувачів. У випадку блокування потрібно натиснути “Змінити” та натиснути червону іконку, що знаходиться поруч з ім’ям користувача.

Як змінити налаштування каналу в Telegram

Якщо ви зробили помилку в назві, описі або інших налаштуваннях каналу, ви можете їх легко змінити у будь-який момент. Просто натисніть “Змінити або Керування каналом” у меню каналу:

Як керувати каналом в Телеграм - інструкція

Тут ви зможете перейменувати канал, змінити опис і тип, а також додати підписи авторів та коментарі передплатників до публікацій.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі