Як використовувати обліковий запис WhatsApp на двох телефонах

WhatsApp, популярна платформа обміну миттєвими повідомленнями, додала нову функцію, яка дозволяє користувачам отримувати доступ до свого облікового запису з кількох телефонів. Раніше користувачі могли підключити до чотирьох пристроїв, лише один із яких був смартфоном.

Нова функція тепер дозволяє користувачам підключати інший телефон як один із чотирьох додаткових пристроїв, так само, як під час підключення до WhatsApp у веб-браузерах, планшетах і настільних комп’ютерах. Незалежно від того, чи це телефон iPhone чи Android, кожен зв’язаний телефон підключається до WhatsApp незалежно, забезпечуючи наскрізне шифрування особистих повідомлень, медіа та дзвінків.

Ця нова функція дозволяє користувачам залишатися на зв’язку зі своїми контактами та безперешкодно спілкуватися на кількох пристроях

Користувачі повинні знати, що якщо їхній основний телефон неактивний протягом тривалого періоду часу, вони автоматично вийдуть із усіх своїх супутніх пристроїв.

Однак можливість перемикатися між телефонами без виходу з облікового запису та продовжувати чати там, де вони зупинилися, забезпечує більш зручну та зручну роботу.

ЩОБ НАЛАШТУВАТИ ДОДАТКОВИЙ ТЕЛЕФОН WHATSAPP:

  • Вам потрібно завантажити та запустити WhatsApp на додатковому телефоні, який Ви хочете використовувати.
  • Замість того, щоб вводити номер телефону, пов’язаний з обліковим записом WhatsApp, слід натиснути опцію «Посилання на існуючий обліковий запис», щоб створити QR-код.
  • На своєму основному телефоні відкрити WhatsApp і перейти в «Налаштування» -> «Пов’язані пристрої». Тоді вам можна натиснути опцію «Під’єднати пристрій» і відсканувати QR-код за допомогою камери телефону.
  • Після сканування QR-коду та завершення синхронізації Ви зможете бачити всі свої розмови та повідомлення зі свого оригінального телефону на новому пристрої.

Ви матимете можливість надсилати та отримувати текстові та голосові повідомлення, брати участь у групових чатах і мати доступ до всіх інших функцій, які вони звикли використовувати на своєму основному телефоні.

Після сканування QR-коду та завершення синхронізації можна побачити всі розмови, які вони мали на своєму оригінальному телефоні.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі