Як зареєструвати картку «Зелена» з кредитним лімітом до 200 000 ₴

А-Банк стає все більш популярнішим банком в Україні та продовжує дивувати своїх клієнтів вигідними умовами, яких не можуть запропонувати інші. Це стосується: великого кредитного ліміту, сервісу «Плати частинами», крутого кешбеку, страхування, депозитів, платежів та ще багато іншого. Про все по порядку!

Картка з великим кредитним лімітом

Варто почати з того, що картка «Зелена» від А-Банк дає великий кредитний ліміт у порівнянні з іншими банками в Україні, до того ж, пільговий період складає 62 дні, а це більше, ніж у інших. У той час, коли ПриватБанк, або Монобанк встановлюють ліміт на вашу картку до 5 000 грн. в А-Банк Ви можете розраховувати на 10 000 – 15 000 ₴ та навіть більше.

А-Банк встановлює ліміти індивідуально для кожного клієнта у розмірі від 1 000 до 200 000₴, але як показує практика – це не менше ніж 5 000 ₴, і звісно більше ніж в інших банках.

Для того, щоб отримати картку «Зелена» перейдіть за посиланням та введіть свій номер телефону. Ви отримаєте посилання на додаток мобільного банкінгу «АБанк24». Встановіть його, пройдіть реєстрацію та отримайте віртуальну картку вже за 5 хвилин, на якій буде подарунок 50 грн. від Техно блог UA. Якщо вам знадобиться фізична картка, ви зможете отримати її у найближчому відділенні.

Які переваги картки «Зелена»

Разом з тим, що там великий ліміт (про це вище), так Ви зможете оформлювати «Кредит готівкою» та користуватися сервісом «Плати частинами» у будь-якому магазині. Про все по порядку

Сервіс «Плати частинами» від А-Банк

Окрім того, що Ви можете у великих магазинах оформлювати товар оплатою частинами, Ви також можете робити будь-які покупки у будь-якому магазині, (хоч в АТБ) та оформлювати цю покупку як розстрочку. Для цього вам достатньо в додатку АБанк24 відкрити меню «Кредити», обрати «Плати частинами» та натиснути «Оформити розстрочку на майбутню покупку». Обравши необхідну суму та строк оформлення, можна йти у будь-який магазин де приймають оплату карткою, та перша оплата автоматично перейде у «Розстрочку».

Зручно, чи не так?

Кредит готівкою від А-Банк

Що стосується послуги «Кредит готівкою», це не ж саме, що і кредитний ліміт. Наприклад, якщо на вашій картці встановлено ліміт на суму у розмірі 30 000 ₴, Ви можете розраховувати на Кредит готівкою у сумі 75 000 грн. але не варто забувати про те, що ліміти встановлюються для кожного клієнта індивідуально і у вас він може бути іншим.

Для того, щоб переглянути яка сума доступна вам, відкрийте в меню «Кредити», та перейдіть до розділу «Кредит готівкою». Якщо вас влаштовує сума, натисніть «подати заявку» та вкажіть картку, на яку прийдуть гроші.

З усіма умовами та процентами Ви можете ознайомитись на цій сторінці натиснувши на іконку «інформація» у правому верхньому куті.

Кешбек та автострахування на картці «Зелена»

Раз на місяць Ви маєте можливість обрати кілька категорій кешбеку та збирати гроші витрачаючи їх. А-Банк пропонує до 20% кешбеку у залежності від категорії: це можуть бути продукти, книги, таксі, авто та АЗС, бари-кафе та ресторани, фаст-фуд, тощо…

Оформлюючи страховий поліс (ОСЦПВ або автоцивілка) Ви отримаєте 10% кешбеку на вашу картку а також додаткову категорію кешбеку Авто/АЗС. Тобто, якщо страховка на ваше авто коштує 1200 грн. -10% =120 грн. +50₴ за реєстрацію від Техно Блог UA і ви отримаєте страхування за 1030 грн. замість 1200 ₴. Круто, чи не так?

Інші переваги картки «Зелена»

 • Оформлення та обслуговування картки – безкоштовно!
 • Високі ліміти ₴
 • Базова процентна ставка всього – 3,4%/міс.
 • Пільговий період – до 62 днів.
 • Поповнення картки в терміналах iBox та EasyPay – Безкоштовно!
 • Кешбек на обрані категорії – до 20%
 • Комунальні платежі та поповнення мобільного – Безкоштовно!
 • Зручний додаток!
 • 50 ₴ у подарунок при реєстрацій картки.

Картка АТБ зі знижкою 5% від А-Банк

Після того, як Ви зареєструєтесь в АБанк24, Ви самостійно зможете створити картку АТБ, яка дає знижку на товари у розмірі 5%. Для цього достатньо:

 • Відкрити додаток;
 • У лівому верхньому куті натиснути на «+ Гаманець»
 • Відкрити віртуальну картку «АТБ»
 • Готово!

Це повністю безкоштовно у тому числі обслуговування.

Говорити про переваги картки «Зелена» можна довго, а зареєструвати її та спробувати всього 5 хвилин, до того ж, це повністю безкоштовноhttps://abank24.page.link/en5d

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі