YouTube лишиться ще однієї функції

Команда YouTube вирішила відключити Stories і зосередитися на інших можливостях платформи. При цьому компанія назвала точну дату відключення функції та повідомила, що всі творці контенту отримають попереднє повідомлення у YouTube Studio.

Можливість створення історій на платформі буде закрито починаючи з 26 червня поточного року. Історії, створені до цієї дати, будуть доступні протягом семи днів. Натомість YouTube має намір приділити більше уваги іншим ключовим функціям, включаючи короткометражки, пости у спільнотах та прямі трансляції.

Вперше запущена ще в 2018 році функція YouTube Stories стала доступною лише для блогерів із більш ніж 10 000 передплатників. На думку компанії, таким чином, популярні творці контенту могли б підтримувати зв’язок зі своєю аудиторією в перервах між виходом повноцінних відео. Однак YouTube довелося визнати провал цієї ідеї, яка порівняно з іншими інструментами отримувала набагато менше реакцій. До того ж, блогери активно перейшли на створення короткометражних відео YouTube Shorts.

Раніше платформа Netflix тестувала подібну функцію під назвою Extras, але в результаті перейшла до створення короткометражок Fast Laughs.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі