YouTube почав показати 30-секундну рекламу, яку не можна пропустити

YouTube під час свого заходу Brandcast 2023 оголосив про впровадження 30-секундної реклами, яку не можна пропустити, на YouTube Select для CTV. Раніше на великих екранах показувалися дві 15-секундні реклами, які не можна було пропустити, але тепер буде показано одну 30-секундну рекламу.

«Зараз YouTube Select забезпечує понад 70% показів на телевізійному екрані, тож ми спрощуємо для вас використання наявних ресурсів перед контентом, який найчастіше транслюється», – йдеться в повідомленні YouTube у блозі.

Він додав: «Цей формат також ідеально вписується в те, що глядачі вже очікують і відчувають на великому екрані».

Слід зазначити, що нещодавно оголошене оновлення стосується лише клієнтів із США, які мають доступ до YouTube Select, і наразі невідомо, чи пошириться ця зміна на Україну та інші регіони.

У пов’язаних новинах YouTube прагне заборонити блокувальники реклами, які обмежують доходи компанії від реклами та зменшують прибутки авторів. Користувач Reddit натрапив на спливаюче вікно на YouTube із закликом вимкнути блокувальники реклами, підкреслюючи, що реклама дозволяє мільярдам користувачів насолоджуватися безкоштовним контентом. Спливаюче вікно запропонувало альтернативу: підписатися на YouTube Premium, платний досвід без реклами.

YouTube підтвердив, що проводить обмежене тестування блокувальників реклами. Хоча наразі з’явився лише один звіт про тестування, схоже, що YouTube активно шукає рішення проблеми блокувальника реклами.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі