YouTube забанив канал сайту для дорослих “Pornhub”

YouTube забанив канал сайту для дорослих Pornhub через чисельні порушення принципів спільноти.

За словами Google, аккаунт Pornhub порушивши політику зовнішніх посилань YouTube, яка забороняє користувачам посилатися на контент, який заборонено на платформі, наприклад порнографію, повідомляє The Verge.

«Після перевірки ми припинили роботу каналу Pornhub Official через чисельні порушення наших Правил спільноти», — сказав The Verge речник YouTube Джек Мелон.

«Ми дотримуємося нашої політики однаково для всіх, і канали, які неодноразово порушують чи присвячені змісту, що нарушує правила, припиняються», – додав Мелон.

Веб-сайт для дорослих «рішуче заперечує» звинувачення в тому, що він розміщував або посилався на порнографічний вміст.

«Pornhub підтримує найкращі заходи довіри та безпеки в Інтернеті та вживає особливих заходів, щоб гарантувати, що він не порушує жодних Правил спільноти YouTube», — сказав представник Pornhub.

«На жаль, це лише останній приклад дискримінації по відношенню до представників індустрії для дорослих, тенденції, яка спостерігається в соціальних мережах та інших сферах життя, особливо коли групи нещиро плутають консенсусний контент для дорослих з експлуатацією», – додав речник.

Тим часом у вересні Instagram, що належить Meta, також назавжди відключив обліковий запис Pornhub за неодноразове порушення політики.

Pornhub захистив свою позицію, заявивши, що представники індустрії для дорослих «роками були підірвані непрозорим, дискримінаційним і лицемірним застосуванням власних Умов і Політики Instagram».

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї