З’явились нові подробиці про Pixel Tablet Pro (планшет від Google)

З’явилися нові подробиці фірмового планшетного комп’ютера від Google, реліз якого запланований наступного року. Стверджується, що пристрій вже перебуває у стадії інженерних випробувань, завдяки чому стали відомі деякі технічні характеристики.

Випробування планшета проходять в Індії, і розробник «Куба Войцеховський» стверджує, що зміг отримати деякі відомості про пристрій.

Нагадуємо, раніше він вже давав деякі інсайди:

Складаний Google Pixel і планшет «Pro» засвітився в коді Android 13

За його словами гаджет оснастять 10,95-дюймовим дисплеєм з підтримкою стілусу, модулем Wi-Fi 6 і буде доступний у двох модифікаціях – на 128 і 256 ГБ.

Раніше це джерело заявляло, що в планшеті немає GPS-модуля, підтримки мобільних мереж, датчика наближення та барометра. Є також інформація про те, що він отримає процесор Google Tensor першого покоління та працюватиме під керуванням 64-бітної версії Android 13.

Передбачається, що новинка стане своєрідною помітною смарт-екрана Nest Hub: у нього буде док-станція, до якої він буде підключатися за допомогою спеціальних конекторів на задній стороні. Пристрій буде виконувати роль центру розумного будинку, але за потреби користувач завжди зможе взяти його з собою.

Раніше Google оголосила, що планшет вийде у 2023 році.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі