З’явилися перші фото Google Pixel Tablet ще до анонсу

На дошці оголошень «Facebook Marketplace» з’явився неанонсований планшет Google Pixel Tablet та док-станція у вигляді музичної колонки. Продавець стверджує, що планшет новий і просить за нього $400.

Продавець додав до оголошення чотири фотографії, на яких видно, що Pixel Tablet оснащений відносно тонкими для планшета рамками і, ймовірно, виконаний у пластиковому корпусі. На одній із фотографій відкрито робочий стіл: на ньому видно оптимізований для планшетів домашній екран Pixel Launcher та шпалери, що входять до колекції «Перья» на смартфонах Pixel 7 і 7 Pro.

На іншому знімку відкриті налаштування, що розкривають версію планшета (256 ГБ вбудованої пам’яті) та типовий для Android прогноз автономної роботи. Згідно з останнім, 70% заряду АКБ вистачить майже на 16 годин роботи. Також є фото, де планшет примагнічений до док-станції, яка має по боках помітні отвори для динаміків. А ще в комплекті йде зарядний пристрій, що схожий на комплектний 30-ватний БП Google Smart Display.

Дата релізу Google Pixel Tablet залишається невідомою.

Додайте Техно блог UA до своєї стрічки Google новин.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ChatGPT зламав пошук Microsoft Bing З технологіями на русіЇ все погано! Як шкода… 9 найкращих продуктів, які допомагають боротися зі стресом У Samsung вигадали смартфон-годинник Телевізор LG OLED Flex LX3 може згинатися при натиску на кнопку iPhone 14 Pro вже продають у Китаї