За 9 хвилин до 100%. Redmi розповіла про смартфон із найшвидшою зарядкою

Компанія Redmi опублікувала відеоролик, у якому смартфон Redmi Note 12 Explorer Edition повністю заряджається від 0 до 100% лише за 9 хвилин. На сьогоднішній день це смартфон із найшвидшою зарядкою, при цьому Redmi вперше скоротила час зарядки до однозначних цифр.

Redmi Note 12 Explorer Edition 210w

Також Redmi розповіла, що у Redmi Note 12 Explorer Edition використовується спеціальна конструкція для зарядки по трьох каналах. Спочатку по кожному каналу відбувається зарядка при напрузі 20 і силі струму 3,5 А, потім характеристики змінюються на 10 В і 7 А.

Щодо акумуляторної батареї, Redmi Note 12 Explorer Edition оснащений високопродуктивною двоелементною батареєю 10C ємністю 2 по 2150 мА•год. Вхідний струм кожної із двох батарей досягає 21000 мА. Впроваджена технологія Cell Balance: коли виявляється різниця у напрузі/ємності між двома елементами, включається їхнє внутрішнє балансування.

зарядка Redmi Note 12 Explorer Edition

Зарядний пристрій може стабільно працювати за високої потужності протягом тривалого часу. Зарядний кабель має вбудований спеціальний чіп Xiaomi E-mark, який не лише підтримує ідентифікацію протоколу швидкого заряджання Xiaomi потужністю 210 Вт, але також сумісний із протоколами PD та QC.

Redmi Note 12 Discovery Edition із швидкою зарядкою потужністю 210 Вт вже надійшов у продаж за ціною 330 доларів.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі